Podróżą przez życie

Autor: Durski Robert

Wydawnictwo: Poligraf


  • Wydawca: Poligraf
  • Stron: 504
  • Oprawa: Twarda

Opis produktu

?[?] Nasz gospodarz pyta się nas, skąd jesteśmy. Gdy słyszy, że Polonia, łapie się za głowę i krzyczy Ceauşescu! Pomyliła mu się Polska z Rumunią... Ale za to następnego dnia dumny przynosi nam atlas i pokazuje Polskę. Tym razem, bingo!?

Podróżą przez życie to zbiór relacji z podróży, które wciągają i które trudno odłożyć na później. Relacje Człowieka, który świadomie i konsekwentnie realizował marzenia. Pod pseudonimem RobCRO dzielił się swoimi przeżyciami i wiedzą na forum Cro.pl.
Wątek ?Podróże RobaCRO ? Lutalicy iz Novogardu? podjął nieśmiało, ale w miarę odkrywania nowych miejsc i zdobywania doświadczenia widać, jak bardzo oddawał się swej pasji. Opisy są coraz bogatsze i dojrzalsze, a niektóre sytuacje często traktowane z przymrużeniem oka. Zarażał pozytywną energią. Zginął, tak jak żył. Zdecydowanie Człowiek, któremu warto poświęcić więcej niż tylko chwilę uwagi. Książka bogato ilustrowana fotografiami, uzupełniona szczyptą historii i geografii. Doskonałe źródło inspiracji do indywidualnych podróży, które nie zrujnują domowego budżetu.

Szczegóły produktu

AutorDurski Robert
Wymiary24.1x16.9
wydawcaPoligraf
isbn9788378564836
Liczba stron504
OprawaTwarda
Kod paskowy9788378564836
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{