Podwójny kochanek

Wydawnictwo: Gutek Film


Wydawca Gutek Film
Oprawa Digipack

Opis produktu

?Podwójny kochanek? to perfekcyjnie zrealizowany zmysłowy thriller, którym twórca ?Basenu?, ?Młodej i pięknej? oraz ?5×2? powraca w szczytowej formie i podejmuje przewrotną grę z widzem. Światowa krytyka przyrównała najnowszy film François Ozona do wczesnych filmów Romana Polańskiego, takich jak ?Dziecko Rosemary? czy ?Wstręt?. Zwroty akcji i napięcie, jakie osiąga w swoim filmie francuski reżyser, sprawiły, że ?Podwójny kochanek? spotkał się z entuzjastyczną reakcją widzów festiwalu w Cannes.

Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a zafascynowany nią mężczyzna z czasem również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Odkrywając stopniowo jego kolejne tajemnice, sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.

Film jest przeniesioną we francuskie realia ekranizacją kryminalnej powieści ?Lives of the Twins? Joyce Carol Oates, napisanej pod pseudonimem Rosamond Smith. Porusza ulubione tematy amerykańskiej pisarki: tajemnic ludzkiej natury, seksu i mrocznych stron osobowości.

Szczegóły produktu

Nośnik główny DVD Video
wydawca Gutek Film
czas_trwania 1:44:00
format_obrazu 16:9
napisy polski
dzwiek polski - Dolby Digital 5.1, franciski i - Dolby Digital 5.1
kraj_produkcji Francja
obsada Marine Vacth, Jeremie Renier
rezyseria Ozon François
Kod paskowy 5908241670165
Języki polski
Język oryginalny francuski
Rok wydania 2018
uwagi Region 2
DVD9
Oprawa Digipack
Wymiary 14.5x19.4

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{