Potęga podświadomości

Autor: Murphy Joseph

Wydawnictwo: Świat Książki


  • Wydawca: Świat Książki
  • Stron: 286
  • Oprawa: Twarda

Opis produktu

Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. Teraz do rąk czytelników trafia nowe wydanie uzupełnione komentarzami z nigdy nie publikowanych prac Autora.

Rewolucyjne techniki doktora Murphy?ego opierają się na sprawdzonej zasadzie: Jeśli uwierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem upragnionego celu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością.

Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów.

Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj, jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery między tobą a twoimi marzeniami.

Szczegóły produktu

AutorMurphy Joseph
Wymiary11.0x17.0cm
Język oryginalnyangielski
wydawcaŚwiat Książki
miejscowoscWarszawa
isbn9788380317840
TłumaczeWestwalewicz-Mogilska Ewa
Liczba stron286
OprawaTwarda
Tytuł oryginalnyThe power of yours subconscious mind
Kod paskowy9788380317840
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{