Powrót do starego domu

Autor: Gołębiewska Ilona

Wydawca: Heraclon


Wydawca Heraclon
Stron1
OprawaPlastikowa

Opis produktu

Życie Alicji Pniewskiej to pasmo nieszczęść i porażek. Za namową przyjaciółki jedzie do rodzinnego domu w Pniewie. Zaskakujące zdarzenia, napotkani ludzie i odnaleziony w szafie dokument, który skrywa rodzinny sekret, wystawiają ją na wiele ciężkich prób.
Pewnej tragicznej nocy Alicja trafia do podziemnego schronu, gdzie mieszka Henryk Sokolski, legendarny uczestnik wydarzeń, które wstrząsnęły Pniewem przed kilkudziesięcioma laty. Alicja otrzymuje od niego pamiętnik swojego dziadka Jana, opisujący piekło obozu zagłady. Dzięki jego lekturze wpada na trop ważnych dokumentów.
Jej podejście do życia zmieni spotkanie mieszkającego po sąsiedzku Michałka, który ma tragiczną przeszłość, remont domu przysporzy zmartwień, a nieszczęsny wypadek sprowadzi na nią miłość, której się najmniej spodziewała. Czy prawda o przeszłości rodziny i zaskakująca codzienność pozwolą Alicji na odnalezienie szczęścia?
Opowieść o sile ludzkich pragnień i nadziei na to, że zawsze jest dobry moment na zaczynanie od nowa. Przenosi do świata wspomnień i rodzinnego domu.

Szczegóły produktu

AutorGołębiewska Ilona
Wymiary14.0x12.2
wydawcaHeraclon
miejscowoscPiaseczno
isbn9788379279821
Wydanie1
Liczba stron1
OprawaPlastikowa
Kod paskowy9788379279821
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{