Prawdziwa Historia Internetu

Autor: Pudełko Marek

Wydawnictwo: Itstart


Wydawca Itstart
Stron432
OprawaKartonowa Foliowana

Opis produktu

?Prawdziwa historia Internetu? to obszerne źródło wiedzy o Internecie i jego ewolucji. Przedstawia ojców Internetu, ukazuje jak powstały pierwsze sieci i jak się rozwijają do dnia dzisiejszego. Ze szczegółami opisano najważniejsze usługi, protokoły i programy, dzięki którym łatwo i sprawnie ludzie wymieniają pliki, rozmawiają, dzielą się wiedzą i przeżyciami, czyli po prostu surfują po sieci.
Książka kierowana jest do ludzi, którym nie wystarcza samo surfowanie po ogromnym Internecie, lecz pociąga ich wiedza i ciekawość. Ponieważ kierowana jest nie tylko dla profesjonalistów, to nie można jej traktować, jako podręcznika uczącego o sieciach.
Jest to książka z kategorii popularnonaukowych, w której autor postawił sobie bardzo trudne zadanie, w jasny i przejrzysty sposób pokazać pełną historię Internetu. Główny układ książki przedstawia ewolucję sieci, pokazując pomysły i wynalazki, wiążąc je ze sobą i ukazując, jaki miały na siebie wpływ. Można tu znaleźć opisy usług, które zyskały ogromną popularność, ale również takich, które się nie przyjęły. Na końcu autor zamieścił chronologię tych wydarzeń, oraz przygotował bogaty słowniczek pojęć.

Szczegóły produktu

Numer kolejny tomu1
AutorPudełko Marek
Wymiary17.0x24.0cm
wydawcaItstart
miejscowoscPiekary Śląskie
isbn9788365645029
Wydanie3
Liczba tomów1
Liczba stron432
OprawaKartonowa Foliowana
Kod paskowy9788365645029
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{