Prawdziwa historia McDonald?s

Autor: Kroc Ray

Wydawnictwo: Rebis


  • Wydawca: Rebis
  • Stron: 256
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Opis produktu

OPOWIEŚĆ O NIEZWYKŁYM SUKCESIE McDONALD?S PIÓRA JEGO ZAŁOŻYCIELA RAYA KROCA!
Niewielu przedsiębiorców może poszczycić się tym, że radykalnie zmieniło styl życia ludzi, a Ray Kroc właśnie do nich należy. Jego rewolucja w funkcjonowaniu restauracji szybkiej obsługi, systemie franczyz, pomysły na ujednolicone szkolenia dla personelu i reklamę stawiają go w czołówce nawet wśród twórców biznesowych imperiów. Kroc nie był jednak typowym rekinem biznesu, swoją pierwszą franczyzę McDonald?s otworzył dopiero w wieku 52 lat. W Prawdziwej historii zaś spotykamy nie tylko Raya Kroca sprawnego biznesmena, lecz przede wszystkim Kroca człowieka kryjącego się za światowym gigantem w branży fast foodów.
Nieodparcie entuzjastyczny, wizjonerski, urodzony gawędziarz ? Kroc fascynuje i inspiruje na każdej stronie swej Prawdziwej historii. Na podstawie tej jego autobiograficznej opowieści powstał film McImperium w reżyserii Johna Lee Hancocka z Michaelem Keatonem w głównej roli.
Myszkuje w śmietnikach konkurencji, zachwyca lub zniechęca do siebie każdą nowo napotkaną osobę. Lecz nawet jego wrogowie zgadzają się, że w trzech kwestiach Ray Kroc nie ma sobie równych: w sprzedawaniu hamburgerów, zarabianiu pieniędzy i opowiadaniu historii. z Prawdziwej historii McDonald?s.
Każda strona tej szczerej, zabawnej opowieści od zera do milionera jest pełna niespodzianek. The Boston Globe

Szczegóły produktu

AutorKroc Ray
Wymiary13.5x21.5cm
wydawcaRebis
miejscowoscPoznań
isbn9788380622593
Wydanie1
TłumaczeZdziemborska Anna
Liczba stron256
OprawaMiękka ze skrzydełkami
Tytuł oryginalnyGrinding It Out: The Making of McDonald's
PodytułWspomnienia założyciela
Kod paskowy9788380622593
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{