Przekroje: owoce i warzywa

Autor: Sowińska Agnieszka


Stron32
Wydawca Nasza Księgarnia
OprawaTwarda

Opis produktu

Warzywa i owoce są zdrowe! Czyli właściwie jakie? Żeby to zrozumieć, warto poznać ich mieszkańców. Na przykład Pektyna cały dzień uwija się i sprząta. Z kolei Białko roślinne to prawdziwy siłacz, choć czasem zdarza się mu też leniuchować. Magnez jest zawsze w dobrym humorze. Witamina A lubi o siebie dbać, a Witamina B długimi godzinami ślęczy nad książkami. Poza nimi są także Wapń, Potas, Likopen, Witamina E i C oraz wiele, wiele innych. Wszystkie bardzo ważne. To dzięki nim właśnie jedzenie owoców i warzyw wychodzi nam na zdrowie!
Duży format, przekroje kilkunastu najpopularniejszych owoców i warzyw, wypełnione szczegółami ilustracje, wierszowany wstęp autorstwa Agnieszki Frączek, edukacja połączona z zabawą i humorem to tylko niektóre z zalet tej niezwykłej książki. Żaden niejadek nie przejdzie obok niej obojętny!
Agnieszka Sowińska ? ilustratorka i projektantka z Krakowa. Studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, obroniła dyplom w Pracowni Form Reklamowych. Obecnie zajmuje się projektowaniem grafiki użytkowej, ilustracją i tworzeniem aplikacji dla dzieci.

Szczegóły produktu

isbn9788310127396
Językipolski
Wydanie1
AutorSowińska Agnieszka
Liczba stron32
miejscowoscWarszawa
wydawcaNasza Księgarnia
OprawaTwarda
Rok wydania2016
Seria cykluPrzekroje
Waga0.485 kg.
Wymiary25.0x33.0cm
Kod paskowy9788310127396

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{