Przepisy regatowe w praktyce 2017-2020

Autor: Willis Bryan

Wydawca: Alma-Press


Wydawca Alma-Press
Stron96
OprawaMiękka

Opis produktu

Biblia przepisów regatowych, całkowicie uaktualniona w oparciu o Przepisy Regatowe Żeglarstwa 2017?2020. Niezbędny przewodnik dla żeglarzy regatowych.

Nie musisz znać wszystkich przepisów na pamięć, ale na wodzie musisz znać swoje prawa i obowiązki ? przepisy można bowiem sprawdzić na brzegu.
Ta książka przeprowadzi cię przez najważniejsze, powtarzające się na trasie sytuacje. Przedstawione są one z punktu widzenia każdego jachtu z osobna, pokazują co możesz, co musisz, a czego nie wolno ci robić. Kolorowe rysunki gwarantują łatwe zrozumienie omawianych kwestii. Ostatnie zmiany w przepisach są wyszczególnione na początku książki, podobnie jak i ich wpływ na rozgrywanie regat.

Bryan Willis jest autorytetem z zakresu przepisów regatowych dla dużych jachtów i małych łodzi typu dinghy. Autor był przewodniczącym jury i głównym arbitrem w najbardziej prestiżowych imprezach żeglarskich, w tym także w Pucharze Ameryki i igrzyskach olimpijskich. Działał na rzecz Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej (obecnie World Sailing) w Komisji ds. Przepisów Regatowych Żeglarstwa przez ponad 25 lat.

Szczegóły produktu

AutorWillis Bryan
Wymiary16.5x20.5cm
Język oryginalnyangielski
wydawcaAlma-Press
miejscowoscWarszawa
isbn9788370206963
Wydanie1
TłumaczeŻycki Dominik
Liczba stron96
Seria cykluKSIĄŻKI DLA ŻEGLARZY
OprawaMiękka
Kod paskowy9788370206963
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{