Racja stanu

Autor: Gruszczyński Hubert

Wydawnictwo: Novae Res


  • Wydawca: Novae Res
  • Stron: 258
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

Tom I trylogii ?Wielki układ?

Kilkuletni Michael Stern wiedzie dostatnie życie w rodzinie dyplomatów w Nullius Ager. Pewnego dnia poznaje poniewieraną, lecz niezwykle intrygującą dziewczynkę, Vaux Lothar.
Gdy między jego ojczyzną, Ravenclowd, a sąsiednim Sunnysvard wybucha wojna, dzieci muszą opuścić dom rodzinny. Przez lata Michael i Vaux mieszkają blisko siebie, a oprócz przyjaźni i przywiązania zaczyna ich łączyć młodzieńcze uczucie. Kiedy ona wyjedzie do szkoły, a on dostanie przydział do wojska, ich drogi się rozejdą, ale jako dorośli spotkają się znowu w ogniu walki jako zupełnie inni ludzie ? królewscy szpiedzy. Przeznaczenie stawia ich przed ważnym zadaniem, a losu nie można zmienić.

Hubert ?Hunter? Gruszczyński

Sam o sobie zwykł mawiać, iż jest człowiekiem renesansu. Z wykształcenia hotelarz, masażysta, instruktor samoobrony i survivalu, ale przede wszystkim wychowawca młodzieży. Na co dzień łączy swoją pracę z działalnością charytatywną oraz w grupach rekonstrukcyjnych i paramilitarnych. Ośmiokrotnie odznaczony za swoją działalność, w tym odznaczeniami państwowymi.

Szczegóły produktu

AutorGruszczyński Hubert
Wymiary12.4x19.4
wydawcaNovae Res
isbn9788380832411
Liczba stron258
OprawaMiękka
Kod paskowy9788380832411
Rok wydania2016
Językipolski

Opinie o produkcie


{