Rodzinny interes Ostatni skok

Autor: Roslund Anders, Thunberg Stefan

Wydawca: Sonia Draga


Wydawca Sonia Draga
OprawaDigipack

Opis produktu

Leo wyciera z krwi podłogę w przedpokoju. Ma czternaście lat i sprząta po swoim ojcu. Ostatni raz. Ojciec poszedł do więzienia, mama leży w szpitalu. On i jego młodsi bracia zostali sami i teraz musi się nimi zaopiekować. Już wie, jak to zrobi. Nałoży maskę i zrobi swój pierwszy w życiu skok.

Kiedy ma już na koncie całą serię napadów na banki, trafia do więzienia. Na wolność wychodzi po wielu latach. Teraz ma tylko jeden cel w życiu: popełnić przestępstwo doskonałe i zabrać to, co nie istnieje ? pieniądze, o których społeczeństwo zdążyło już zapomnieć.
Tym razem nie zamierza angażować swoich braci ani zostawić śladów, po których policja mogłaby go odnaleźć. Niespodziewanie sytuacja się komplikuje i do akcji wkracza inspektor policji kryminalnej, John Broncks. Zmieniają się reguły gry: ?Jeśli ty wkręcisz w sprawę mojego brata, ja wkręcę twojego?.

?Książka, od której nie można się oderwać!? Aftonbladet Söndag
?Autorzy stworzyli dzieło o gęstej, efektownej akcji. Krótkie, dopracowane w każdym szczególe rozdziały wbijają czytelnika w fotel. Powieść trzyma w napięciu przez cały czas. Dzięki wiarygodnym portretom bohaterów i opisom świadczącym o świetnej znajomości środowisk, w których obraca się mający na sumieniu wiele przestępstw Leo, książka jest niezwykle realistyczna!? Mariestads-Tidningen

Czyta Krzysztof Plewako-Szczerbiński

Szczegóły produktu

AutorRoslund Anders, Thunberg Stefan
Wymiary14.0x12.0cm
wydawcaSonia Draga
OprawaDigipack
czas_trwania15:55:00
Kod paskowy9788381102070
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{