Rowerem po Europie

Autor: Skok Krzysztof

Wydawnictwo: Bernardinum


  • Wydawca: Bernardinum
  • Stron: 320
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

Krzysztof Skok, z wykształcenia politolog i ekonomista, z zamiłowania podróżnik i obieżyświat. W trakcie licznych podróży odwiedził ponad sześćdziesiąt państw Europy, Azji i Afryki, z czego trzy czwarte na rowerze.
Plonem jego podróży są książki. Po dwóch poprzednich publikacjach: ?Rowerem na Igrzyska. 10.255 km samotnej wyprawy z Sopotu do Pekinu? oraz ?Rowerem przez świat?, przyszła pora na kolejną.
?Rowerem po Europie? to dziennik trzech wypraw z lat 2014 i 2015: do Skandynawii, przez Europę Zachodnią i Południową, a także w Alpy. Podejmując ryzyko związane z wyprawami jednośladem, autor nie tylko spełnia własne marzenia i realizuje plany, ale przede wszystkim poznaje Europę. Tę prawdziwą, bo odkrywaną poprzez poznawanie ludzi, kultur i samego siebie. Jak w pamiętniku ? dzień po dniu ? dzieli się swoimi obserwacjami, odczuciami, opowiada o niesamowitych przygodach, jakie przeżył na trasie.
O życiu w drodze, które staje się pasją, o ludzkiej dobroci i życzliwości, o umiejętności zdania się na los i umacnianiu się w trudzie przeczytacie sięgając po tę książkę.

Szczegóły produktu

AutorSkok Krzysztof
Wymiary20.5x16.1
wydawcaBernardinum
isbn9788378238638
Liczba stron320
OprawaMiękka
Kod paskowy9788378238638
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{