Rozmowy z dzieckiem

Autor: Korzeniewska Justyna

Wydawca: Heraclon


Wydawca Heraclon
Stron1
OprawaPlastikowa

Opis produktu

ROZMOWY Z DZIECKIEM
Proste odpowiedzi na trudne pytania

Kiedy dziecko zadaje rodzicowi pytania dotyczące sfery intymnej, czyli seksu i miłości, oraz trudnych kwestii społecznych, jak przemoc, pedofilia, prostytucja czy śmierć, reaguje on zazwyczaj zażenowaniem i bezradnością.

Jak zmienić tę sytuację i podchodzić do trudnych rozmów z dzieckiem jak do ciekawego wyzwania, próby pogłębiania więzi i troskliwego przygotowywania go do życia? W jaki sposób, informując dziecko o skomplikowanych zjawiskach społecznych i niebezpieczeństwach, nie wzbudzać niepokoju, nie burzyć pozytywnej wizji świata, nie odbierać mu typowego dla niego optymizmu?

W audiobooku tym rodzice znajdą przystępne wyjaśnienia prawidłowości rozwoju emocjonalnego dziecka, o których należy pamiętać, omawiając z nim trudne kwestie. Pomocne będą przykłady odpowiedzi na dociekliwe, trudne dziecięce pytania, ale też pytania, jakie należy zadać dzieciom w kontekście danej rozmowy. Uśmiech wywołują autentyczne anegdoty obrazujące dziecięce spojrzenie na świat, często odmienne od dorosłego, ale równie ciekawe, a na pewno sympatyczne.

Szczegóły produktu

AutorKorzeniewska Justyna
Wymiary18.7x13.0
Język oryginalnypolski
wydawcaHeraclon
miejscowoscPiaseczno
isbn9788379276325
Wydanie1
Sztuk nośnika1
Liczba stron1
OprawaPlastikowa
PodytułProste odpowiedzi na trudne pytania.
Nośnik głównyCD-MP3
Kod paskowy9788379276325
Rok wydania2016
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{