Sceny z życia rosyjskich milionerów

Autor: Freyssac Marie

Wydawnictwo: Heraclon


  • Wydawca: Heraclon
  • Stron: 1
  • Oprawa: Pudełko DVD

Opis produktu

Ile prawdy jest w legendach i plotkach o rosyjskich nowobogackich? Jak wiele opowieści na temat tamtejszych oligarchów odpowiada rzeczywistości?

?Sceny z życia rosyjskich milionerów? to wiarygodna relacja z pierwszej ręki. Autorka, Marie Freyssac, przez kilkanaście miesięcy była blisko mieszkańców Rublowki ? jednej z najbogatszych dzielnic Moskwy. Uczyła tam dzieci rosyjskich milionerów języka francuskiego, dobrych manier i zasad etykiety. To nie sensacyjny zapis obyczajów panujących w domach niezwykle bogatych ludzi, raczej wyważona, niemal socjologiczna relacja osoby, która pilnie przyglądała się codzienności osób przyzwyczajonych do luksusu.
Audiobook zaskoczy, momentami rozbawi, innym razem przerazi. Zaskakujące historie, które wydają się nierealne, a które Marie Freyssac miała okazje obserwować z bliska nie tylko w domu swoich pracodawców, ale również ich sąsiadów i przyjaciół.
Przed Wami błyskotliwa opowieść kobiety, która przybyła z innego świata i bacznie obserwowała ten, w którym nagle przyszło jej żyć.

Czyta Magdalena Nowakowska

Szczegóły produktu

AutorFreyssac Marie
Wymiary13.5x18.9
wydawcaHeraclon
miejscowoscPiaseczno
isbn9788379277032
Wydanie1
Nośnik głównyCD-MP3
Liczba stron1
OprawaPudełko DVD
czas_trwania3:53:00
Kod paskowy9788379277032
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{