Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip

Wydawnictwo: CDP.pl


  • Wydawca: CDP.pl
  • Oprawa: Pudełko z okienkiem

Opis produktu

Pamiętasz Disney Infinity lub którąś z wcześniejszych gier z serii Skylanders? Studio Toys for Bob po raz kolejny poszło o krok dalej, tworząc Skylanders Imaginators - platformówkę 3D, w której czeka na Ciebie wiele lokacji do zwiedzenia, przeszkód i przeciwników do pokonania oraz przedmiotów do zdobycia. Do każdego zestawu startowego dołączonych jest kilka figurek, odblokowujących konkretnych bohaterów w grze. Nie jednak nie stoi na przeszkodzie, by poszerzyć swoją kolekcję.

Przedstawiamy Figurki Sensei!
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Tri-Trip
Tri-Tip, na długo zanim został Senseiem, przemierzał Skylands w poszukiwaniu mitycznego teleportującego się orzechowca, który podobno nigdy nie zapuszcza korzeni w jednym miejscu. Po wielu latach tropienia w końcu odnalazł drzewo i nim kolejny raz zdążyło zniknąć, Tri-Tip zerwał Złoty Orzech, który ? jak powszechnie uważano ? miał wskazać cel w życiu temu, kto go rozłupie. Ku jego rozczarowaniu magiczny orzech, choć uderzał w niego swoją twardą głową z całych sił, nie dawał się rozłupać.

Zdając sobie sprawę, że nie jego głowa, lecz broń o niebotycznej mocy jest w stanie roztrzaskać magiczną łupinę, postanowił wykuć potężną buławę i trenować z najznamienitszymi wojownikami, aby zostać najlepszym z najlepszych w kategorii ?Smashing?. Jednakże w dniu, w którym był w końcu gotów, by rozbić łupinę, zawahał się. Tego dnia Tri-Tip zrozumiał swoje przeznaczenie ? to, do czego zamknięty orzech prowadził go od samego początku. Jego przeznaczeniem było używać wszystkich swoich zdolności, by chronić Skylands. Tri-Tip ofiarował nierozłupany orzech jednemu ze swych uczniów i dołączył do grona Skylanderów.

Do gry wymagany jest pakiet startowy Skylanders Imaginators

Szczegóły produktu

wydawca CDP.pl
Oprawa Pudełko z okienkiem
Kod paskowy 5030917198472
Rok wydania 2016
Języki angielski
Wymiary 15.0x14.0cm

Opinie o produkcie


{