Stop prawa

Autor: Sanderson Brandon

Wydawnictwo: Mag


  • Wydawca: Mag
  • Oprawa: Digipack

Opis produktu

Trzysta lat po wydarzeniach opisanych w trylogii ?Zrodzonego z Mgły? Scadrial unowocześnia się, koleje uzupełniają kanały, ulice i domy bogaczy oświetlają elektryczne lampy, a w niebo wznoszą się pierwsze drapacze chmur o żelaznej konstrukcji.
Kelsier, Vin, Elend, Sazed, Spook i pozostali są teraz częścią historii ? lub religii. Jednakże, choć nauka i technika wznoszą się na wyżyny, stara magia Allomancji i Feruchemii wciąż odgrywa rolę w odrodzonym świecie. Na pograniczu zwanym Dziczą jest podstawowym narzędziem dzielnych mężczyzn i kobiet, którzy starają się zaprowadzić tam prawo i porządek.
Jednym z nich jest Waxillium Ladrian, rzadki Podwójny, który dzięki Allomancji może Odpychać metale, a dzięki Feruchemii zmniejszać lub zwiększać swój ciężar. Po dwudziestu latach spędzonych w Dziczy Wax został zmuszony przez rodzinną tragedię do powrotu do stolicy Elendel. Z dużą niechęcią musi odłożyć broń i przyjąć obowiązki przynależne głowie arystokratycznego rodu. W każdym razie tak mu się wydaje, do chwili, gdy boleśnie przekonuje się, że posiadłości i eleganckie ulice Miasta mogą kryć w sobie większe niebezpieczeństwa niż piaszczyste równiny Dziczy.

Czyta Marcin Popczyński

Szczegóły produktu

Sztuk nośnika1
AutorSanderson Brandon
Wymiary14.0x12.5cm
wydawcaMag
miejscowoscWarszawa
isbn9788374808422
Nośnik głównyCD-MP3
OprawaDigipack
czas_trwania10:25:00
Kod paskowy9788374808422
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{