Strumieniowanie energi klienta

Autor: Perechuda Kazimierz, Hołodnik Daria

Wydawnictwo: CeDeWu


  • Wydawca: CeDeWu
  • Stron: 168
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

?Orgazm zakupowy" jest momentowy; możemy zdefiniować go jako incydentalne stopienie się energii sprzedawcy i klienta. W rzeczywistości, tak jak w trakcie rozkoszy seksualnej, mamy do czynienia z wyzerowaniem racjonalnej, chłodnej, przemyślanej i wielokrotnie przetestowanej energii sprzedającego oraz emocjonalnej, irracjonalnej energii klienta. Rozkosz tego typu nie jest miesiącem miodowym, jest tylko chwilowym spełnieniem kupującego, no i oczywiście, innego typu, sprzedającego.

W nowoczesnym biznesie można rozróżnić cztery poziomy przepływów energii, fluktuujących z pola znaczeń firmy do pola znaczeń klienta i odwrotnie:
? poziom odziaływań duchowych (energia spirytualna),
? poziom odziaływań emocjonalnych (energia emocjonalna),
? poziom odziaływań mentalnych (energia mentalna),
? poziom odziaływań fizycznych (energia fizyczna).

Strumieniowanie energii spirytualnej (duchowej, transcendentalnej) powinno być nadrzędną wartością, wizją i misją nowoczesnych przedsiębiorstw, zwłaszcza ulokowanych w sektorze przemysłów kreatywnych.

Można już odnotować pierwsze zwiastuny organizacji gospodarczych ?grających" na energii spirytualnej szczęścia, dobrostanu, radości, błogości etc. ogółu, a nie tylko poszczególnych, ?wybranych", sprytniejszych w grze rynkowej jednostek.

Baw się strumieniowaniem energii biznesowej i rynkowej, ale nie traktuj ich materialnych (pałace, wille, jachty itp.),jak również niematerialnych (sława, bogactwo, tytuły, godności itp.),przejawów jako wartości ostatecznych - nie są nimi, bo przemijają.

Modele i trajektorie strumieniowania energii w układzie sprzedający - kupujący, zawarte w książce, stanowią niekonwencjonalne narzędzia komponowania biznesu inteligentnego.

Szczegóły produktu

AutorPerechuda Kazimierz, Hołodnik Daria
Wymiary16.0x23.0cm
wydawcaCeDeWu
miejscowoscWarszawa
isbn9788375569117
Liczba stron168
OprawaMiękka
PodytułTransmisja znaczeń
Kod paskowy9788375569117
Rok wydania2016
Językipolski

Opinie o produkcie


{