Success and Change

Autor: Grzesiak Mateusz

Wydawnictwo: Helion


  • Stron: 1
  • Wydawca: Helion
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana

Opis produktu

Mateusz Grzesiak zdobywcą Nagrody Teofrasta!

Bestseller wydawnictwa Onepress - "Success and Change" - otrzymał nagrodę Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2014 roku, przyznawaną przez miesięcznik "Charaktery".

Naucz się zarządzać JEDNYM kluczowym czynnikiem, aby w pełni wykorzystać osobisty potencjał, zwiększyć własną efektywność i podnieść jakość swojego życia.

Konstruktywne myślenie, skuteczna komunikacja, upragniona kontrola nad własnymi emocjami, zrealizowane cele, silna osobowość? By móc to wszystko osiągnąć potrzebujesz umiejętnie wpływać na jedną rzecz? Tylko? Tak, bo ta jedna rzecz decyduje o wszystkim ? to Twój umysł. Nadszedł już czas, abyś w pełni wykorzystał jego możliwości.

Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej, stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów.

Po pierwsze? bądź bardziej świadomy!

Zajrzyj trochę głębiej i odszukaj w sobie to, co najlepsze. Odkryj własne ograniczenia i blokady, by zerwać z nimi raz na zawsze. Porzuć stare przeświadczenia, problematyczne relacje, męczące nawyki i zacznij świadomie zarządzać swoim życiem.

Po drugie? wpłyń na bieg wydarzeń!

Success and change to Twój prywatny trening umysłu. Nareszcie dowiesz się, jak skutecznie wpływać na zdarzenia, by bez przeszkód realizować plany i układać życie na własnych warunkach.

Szczegóły produktu

AutorGrzesiak Mateusz
Liczba stron1
wydawcaHelion
Wymiary14.0x12.5cm
isbn9788328327412
Rok wydania2016
Nośnik głównyCD-MP3
OprawaKartonowa Foliowana
Językipolski
Kod paskowy9788328327412

Opinie o produkcie


{