Syrenka

Autor: Läckberg Camilla


  • Wydawca: Czarna Owca
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

Szósta część rewelacyjnej sagi o Fjällbace!

We Fjällbace w tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna. Cztery miesiące później przypadkowy spacerowicz natrafia na jego zwłoki w skutym lodem jeziorze. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy znajomy zmarłego, pisarz Christian Thydell, zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Zaniepokojony zwierza się Erice Falck, a ona pokazuje jeden z listów Patrikowi. Patrik jest przekonany, że Christianowi grozi niebezpieczeństwo. Ktoś szczerze go nienawidzi i nie zawaha się spełnić groźby. Kiedy znalezione zostają zwłoki kolejnego mężczyzny, policja doszukuje się wspólnego wątku, a trop prowadzi w przeszłość...

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej ?Morderstwa we Fjällbace?, osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg, jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Szczegóły produktu

Wymiary13.5x21.0cm
Język oryginalnyszwedzki
Sztuk nośnika1
Kod paskowy9788375547245
Tytuł oryginalnySjöjungfrun
isbn9788375547245
Językipolski
AutorLäckberg Camilla
Rok wydania2013
Nośnik głównyCD-MP3
Waga0.08 kg.
wydawcaCzarna Owca
OprawaMiękka
TłumaczeSawicka Inga
Seria cykluCZARNA SERIA
czas_trwania12:28:00
Wydanie1

Opinie o produkcie


{