W odpowiedzi na dżihad

Autor: Qureshi Nabeel

Wydawnictwo: Szaron


  • Wydawca: Szaron
  • Stron: 216
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

Ignorowanie rzeczywistości dżihadu nie zagraża mojemu krajowi, podczas gdy pełna strachu odpowiedź na dżihad zagraża mojej muzułmańskiej rodzinie.?
?Istnieje lepsza droga ku przyszłości, droga, która składa się zarówno z prawdy, jak i miłosierdzia.?
Ta osobista, wymagająca i pełna szacunku odpowiedź na wiele pytań dotyczących dżihadu, powstania ISIS i islamskiego terroryzmu pochodzi od najlepiej sprzedającego się autora według magazynu New York Times, Nabeela Qureshiego.
Strzelanina w San Bernardino była najbardziej śmiercionośnym atakiem terrorystycznym na amerykańskiej ziemi od czasu wydarzeń 11 września, a miała miejsce tuż po skoordynowanym ataku w Paryżu. Nie pozostawia wątpliwości, że niewinni ludzie zostali zabici w imię Allaha i że dżihad wywiera coraz większy wpływ na nasze życie.
Ale czy działania terrorystów rzeczywiście odzwierciedlają religie islamu? Co z naszymi bezkonfliktowymi muzułmańskimi sąsiadami?

Odkładając na bok wszelkie spekulacje i sprzeczne głosy, W odpowiedzi na dżihad zgłębia pytania, na które wszyscy staramy sie odpowiedzieć: Czym tak naprawdę jest dżihad? Kim są prawdziwi muzułmanie? Czy islam jest ?religią pokoju?? I być może najważniejsze: jaką w tych okolicznościach mamy obrać drogę ku przyszłości?

Zdobądź dodatkowe materiały i dowiedz się więcej odwiedzając NabeelQureshi.com

Szczegóły produktu

AutorQureshi Nabeel
Wymiary13.5x20.4
Język oryginalnyangielski
wydawcaSzaron
miejscowosc2017
isbn9788365553294
Wydanie1
TłumaczeDominowska Agnieszka
Liczba stron216
OprawaMiękka
Kod paskowy9788365553294
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{