Wartości i aktualizacje Autorski program nauczania wychowania fizycznego dla klas 4-8 szkoły podstawowej

Autor: Romanowska Alicja

Wydawnictwo: Korepetytor


Wydawca Korepetytor
Stron156
OprawaMiękka

Opis produktu

Prezentowany program nauczania z wychowania fizycznego adresowany jest do uczniów drugiego etapu edukacyjnego obejmującego klasy IV-VIII szkoły podstawowej. Jest to nowelizacja Autorskiego programu nauczania "Wychowanie fizyczne bliższe wartościom" dla klas IV-VI szkoły podstawowej.

W Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 roku w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej, w tym dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym, kształcenia ogólnego dla branżowej szkoły I stopnia, kształcenia ogólnego dla szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy oraz kształcenia ogólnego dla szkoły policealnej (Dziennik Ustaw z 24 lutego 2017 r., poz. 356) zostały określone nowe podstawy programowe dla publicznych szkół. Wprowadzona reforma wymaga weryfikacji programów nauczania i dostosowania ich do znowelizowanych podstaw programowych.

Program nauczania z wychowania fizycznego dla klas IV-VIII pt. WARTOŚCI I AKTUALIZACJE jest właśnie takim znowelizowanym i spójnym dokumentem programowym.

Szczegóły produktu

AutorRomanowska Alicja
Wymiary14.5x21.0cm
wydawcaKorepetytor
isbn9788364825491
Liczba stron156
OprawaMiękka
Kod paskowy9788364825491
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{