Wezwał nas honor

Autor: Honsinger H. Paul


  • Wydawca: Heraclon
  • Oprawa: Plastikowa
  • Stron: 1

Opis produktu

Unia Terrańska jest zaangażowana w międzygwiezdną wojnę z Krag, bezwzględną rasą obcych, którzy chcą zniszczyć ludzkość. W 2315 roku obiecującemu młodemu oficerowi Maxowi Robichaux powierzono dowodzenie nad USS ?Cumberland?, niszczycielem najnowszej generacji, jednak mającym tak złą opinię, że nazywany jest pogardliwie ?Przełęczą Cumberland?.

Pierwszą misją kapitana Robichaux jest patrol w Wolnym Korytarzu - miejscu, w którym Krag potajemnie kupują materiały do produkcji wojennej. Jego zadaniem jest zniszczenie każdej jednostki przewożącej wojenną kontrabandę. Z dala od własnej floty, operując w warunkach wymuszonej rozkazami ciszy radiowej, Max polegać może tylko na swojej determinacji? oraz wsparciu błyskotliwego szefa służby medycznej okrętu, doktora Sahina.

Wykonując to niebezpieczne zadanie, Max i doktor zdają sobie sprawę, że jedynie ?Cumberland? może powstrzymać śmiertelny atak Krag, który ma raz na zawsze zakończyć wojnę i istnienie rasy ludzkiej.

Tocząca się w dalekiej przyszłości i utrzymana w klimatach powieści ?o okrętach z drewna i ludziach ze stali? książka ?Wezwał nas honor? należąca do serii Man of War łączy przygodę poznania, przeżycia wojenne i niebezpieczeństwa podróży w nieznane, widziane oczyma dowódcy i jego załogi.

Cztya Roch Siemianowski

Szczegóły produktu

isbn9788379274758
Język oryginalnyangielski
czas_trwania14:00:00
Wydanie1
AutorHonsinger H. Paul
Rok wydania2016
Kod paskowy9788379274758
wydawcaHeraclon
OprawaPlastikowa
Wymiary13.0x19.0cm
Językipolski
Nośnik głównyCD-MP3
miejscowoscPiaseczno
Liczba stron1

Opinie o produkcie


{