Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli

Wydawnictwo: Sonia Draga


Wydawca Sonia Draga
Oprawa Pudełko CD

Opis produktu

Nowatorska szwedzka bajka do poduszki O króliku, który chce zasnąć podbiła świat: rozeszła się w kilku milionach egzemplarzy, trafiła na listę bestsellerów w wielu krajach i została przetłumaczona na 43 języki.
Wielkie problemy ze snem małej słonicy Eli to niecierpliwie wyczekiwana druga część serii książek, w których zastosowano wyrafinowane narzędzia psychologiczne, by ułatwić usypianie dzieci. Według tych z rodziców, którzy zdążyli ją już przetestować, i ona zasługuje na pochwałę. Opowieść jest bowiem tak skonstruowana, by ? przy odpowiedniej lekturze ? sprawić, że dziecko nie tylko łatwiej się wyciszy i szybciej zaśnie, ale i będzie spokojniej spać.
W tej książce czytelnik w przygotowaniu do snu towarzyszy małej Słonicy Eli. Sympatyczna i bardzo zaspana Ela zaprasza go w podróż do zaczarowanego lasu ? uroczego i bezpiecznego miejsca dla zmęczonych dzieci. To tam znajduje się łóżko małej Słonicy, w którym bardzo chciałaby się już znaleźć. Wędrując po lesie razem z czytelnikiem, Ela spotka swoich przyjaciół: Krecika Drzemacza, Papugę Danielę, Myszkę Senkę, a nawet Królika Romka, który zdążył już odwiedzić Wujka Ziewko. Wszyscy oni pomogą Eli i coraz bardziej ziewającemu czytelnikowi zapaść w głęboki sen i smacznie spać.

?Ta magiczna książka naprawdę pomoże zasnąć dziecku w kilka minut?.
New York Post

Czyta Wojceich Malajkat

Szczegóły produktu

Wymiary 13.5x19.0cm
wydawca Sonia Draga
isbn 9788379998913
Nośnik główny CD-Audio
Oprawa Pudełko CD
czas_trwania 36:00
Kod paskowy 9788379998913
Rok wydania 2016
Języki polski

Opinie o produkcie (Dodano: 0)


{