Wielkość codzienna

Autor: Covey Stephen R.

Wydawnictwo: Rebis


  • Wydawca: Rebis
  • Stron: 384
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

Codziennie dokonujemy wyborów ? naucz się robić to tak, aby w oczach innych i własnych być prawdziwie wielkim człowiekiem.
Od czasu do czasu bywamy świadkami heroicznych czynów czy przełomowych odkryć ? przejawów wielkości ludzkiego ducha. Istnieje też jednak inna wielkość, mniej spektakularna, lecz dostępna każdemu i bardzo ważna ? wielkość codzienna. To właśnie ona, wypływając z ponadczasowych zasad, umożliwia życie pełne głębszego sensu i poczucia spełnienia.
W tym wyjątkowym tomie D.K. Hatch połączył inspirujące opowieści publikowane w ?Reader?s Digest? z mądrością i wskazówkami Stephena R. Coveya, autora bestsellerowych 7 nawyków skutecznego działania. Poruszające osobiste historie ludzi znanych i takich jak my, opatrzone refleksjami i celnymi cytatami, zmotywują nas do tego, abyśmy starali się być wielcy na co dzień.
Czasopismo ?Reader?s Digest? ukazuje się w 50 krajach, w 21 językach, i co miesiąc sięga po nie 80 milionów czytelników na całym świecie. Jest cenione za wartości humanistyczne, ciekawe reportaże, a także humor i przedstawianie osobistych historii zwykłych ludzi.

Szczegóły produktu

AutorCovey Stephen R.
Wymiary15.0x22.4
Język oryginalnyangielski
wydawcaRebis
miejscowoscPoznań
isbn9788380620803
Wydanie1
TłumaczeSzymański Maciej
Liczba stron384
Seria cykluPORADNIK PSYCHOLOGICZNY
OprawaMiękka
Tytuł oryginalnyEveryday Greatness
Kod paskowy9788380620803
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{