Zapowiedziane szczęście

Autor: Melerski Jan

Wydawnictwo: Psychoskok


  • Wydawca: Psychoskok
  • Stron: 174
  • Oprawa: Miękka

Opis produktu

Mroźny styczeń 1940 roku. W ubogiej rodzinie przychodzi na świat krzykliwy, niebieskooki blondynek - Jan. Akuszerka stwierdziła, że urodził się w tak zwanym ?czepku? co ma mu przynieść szczęście i powodzenie w całym życiu. Czy ta optymistyczna przepowiednia przy urodzeniu znalazła potwierdzenie w całym życiu naszego bohatera?
Rzeczywistość przedstawiona w sposób wyraźny i prosty - od urodzenia, poprzez czasy wojny, okupacji i biedy, do teraźniejszości. Nie ma tu żadnej fikcji literackiej.
Nieprzewidziane, zaskakujące wydarzenia splatają się z codzienną szarą rzeczywistością, aby znów na kolejnych stronach zaskoczyć niezwykłością. Januszek miał wiele szczęścia, żeby ?wyjść obronną ręką? z niespodziewanych wypadków i zdarzeń, między innymi ? zabaw na krach lodowych, porażenia prądem, kaskaderskich popisów na balkonach, brawurowej jazdy samochodem, tonięcia w jeziorze, ataku komórek rakotwórczych itd.
Autobiografia nie tylko z nieoczekiwanymi i dramatycznymi zdarzeniami, ale także pełna sukcesów bohatera na różnych polach działania.

Szczegóły produktu

AutorMelerski Jan
Wymiary15.0x21.0cm
Język oryginalnypolski
wydawcaPsychoskok
miejscowoscKonin
isbn9788379007905
Liczba stron174
OprawaMiękka
Tytuł oryginalnyZapowiedziane szczęście
Kod paskowy9788379007905
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{