Zarządzanie sprzedażą

Autor: Holmes Chet


  • Oprawa: Plastikowa
  • Stron: 1
  • Wydawca: MT Biznes

Opis produktu

Chet Holmes został nazwany ?najznakomitszym fachowcem Ameryki w dziedzinie rozwoju biznesu?. Jego pierwsza i podstawowa rada to: skup się! Zamiast próbować osiągnąć mistrzostwo w czterech tysiącach strategii, skoncentruj się na garstce niezbędnych umiejętności, które silnie wpłyną na przekształcenie twojej firmy.

Zbyt wielu menedżerów łapie się każdej nowej tendencji, lecz nie potrafi przy żadnej wytrwać. Zamiast tego, mówi Holmes, skup się na dwunastu istotnych dziedzinach doskonałości ? po jednej na raz ? i ćwicz się w nich nieustannie z żelazną dyscypliną.

Zarządzanie sprzedażą pokazuje, jak zharmonizować i wyszlifować właściwie każdy aspekt działalności biznesowej, poświęcając zaledwie godzinę tygodniowo każdej znaczącej dziedzinie, którą chcesz udoskonalić. Tak jak zawodnik tenisa, który ćwiczy kilka godzin tygodniowo same bekhendy, aby osiągnąć mistrzostwo w grze, tak i ty możesz dzięki systematycznej pracy poprawić stan każdej kluczowej dziedziny interesów. Holmes proponuje sprawdzone strategie:

? Zarządzania: naucz ludzi, jak pracować mądrzej, nie ciężej

? Marketingu: uzyskaj większy oddźwięk za sprawą strony internetowej, reklamy, targów i public relations

? Sprzedaży: doprowadź do doskonałości każdą akcję sprzedaży pracując nad sprzedażą, nie tylko w sprzedaży

Chet Holmes jest jednym z najwspanialszych nauczycieli marketingu, sprzedaży oraz biznesowego sukcesu we współczesnym świecie. Ta niewiarygodna książka zwielokrotni wyniki w każdej dziedzinie twojej działalności biznesowej.

- Brian Tracy, autor Jak przewodzą najlepsi liderzy

Wszystkie opowieści składające się na] Zarządzanie sprzedażą tworzą spójną całość, która pomoże twojej firmie istotnie zwiększyć sprzedaż, jeśli tylko jesteś dość rozsądny, by zastosować się do zawartych w książce wskazówek.

- Michael Gerber, bestsellerowy autor książek: E-Mit oraz Mit przedsiębiorczości

Szczegóły produktu

OprawaPlastikowa
PodytułPraktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania więzi z klientami
Rok wydania2013
czas_trwania12:10:11
Waga0.08 kg.
Wymiary13.0x19.0cm
Sztuk nośnika1
Kod paskowy9788377464694
isbn9788377464694
Językipolski
Wydanie1
AutorHolmes Chet
Liczba stron1
Nośnik głównyCD-MP3
miejscowoscWarszawa
wydawcaMT Biznes

Opinie o produkcie


{