Zatoka Grom na wodach Zatoki Perskiej

Autor: Naval

Wydawnictwo: Bellona


  • Wydawca: Bellona
  • Stron: 285
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Opis produktu

Gdy świat wstrzymał oddech?
Transmisje na żywo we wszystkich krajach świata, miliardy telewidzów, szok i niedowierzanie komentatorów. Kiedy dwa samoloty uderzały w nowojorskie wieże World Trade Centre, chyba wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że nasz świat nieodwracalnie się zmienił.
Najszybciej do nieuchronnej wojny na Bliskim Wschodzie przygotowani byli polscy operatorzy z jednostki GROM. Wyczerpujący trening rozpoczęli jeszcze w Polsce: skoki z tankowca we wzburzone fale Bałtyku, zdobywanie platformy wiertniczej, trening abordażu ? to wszystko miało ich przygotować do wyzwań podczas operacji na wodach Zatoki Perskiej.
Ich domem na długie miesiące stanie się wielki hangar w amerykańskiej bazie Doha, codziennością kanonady na spalonej słońcem pustyni i niebezpieczne operacje na wodach Zatoki.
Dzięki ich poświęceniu, profesjonalizmowi i ciężkiej pracy zasłużyli na przyjaźń i braterstwo broni żołnierzy z legendarnej jednostki NAVY SEAL.Ta misja to dowód na to, jak ciężko operatorzy GROM-u musieli walczyć o swoje miejsce w historii.
Każdy ma w życiu to, na co się odważy. Naval

Szczegóły produktu

AutorNaval
Wymiary13.5x21.2
wydawcaBellona
miejscowoscWarszawa
isbn9788311144286
Wydanie1
Liczba stron285
OprawaMiękka ze skrzydełkami
Kod paskowy9788311144286
Rok wydania2017
Językipolski

Opinie o produkcie


{